Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Meblo Dom

meblo-dom.png

Firma Meblo-Dom II działa na rynku meblarskim już od roku 1983, a więc ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Firma oferuje meble wysokiej jakości, a oferta kierowana jest nie tylko na rynek Polski, ale i zagraniczny. Na przestrzeni lat przedsiębiorstwo wypracowało sobie dużą renomę, głównie na Ukrainie, na Słowacji, w Rosji oraz w Polsce.

Meblo Dom II oferuje meble jedynie sprawdzonych producentów, którzy mają wypracowaną renomę i posiadają w sprzedaży meble o wysokich walorach estetycznych i użytkowych. Wszystko po to, aby w maksymalnym stopniu spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów. Dbałość o szczegóły i jakość mebli, a także ciekawe rozwiązania sprawiają, że duża grupa klientów to klienci stali, którzy zaopatrują się w meble przy każdym remoncie oraz polecają firmę wśród rodziny i znajomych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma od 2015 prowadzi, oprócz sprzedaży stacjonarnej, także sprzedaż internetową. Klienci mogą bez przeszkód zamawiać towar w Meblowym Sklepie Internetowym.

Oferta sklepu jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie, czy jest na etapie wykańczania nowego mieszkania i potrzebuje mebli do każdego pokoju, a może chce tylko odświeżyć swoje wnętrza za pomocą kilku mebli. Meblo Dom proponuje różnego rodzaju meblościanki, meble systemowe i pokojowe, kuchenne, łazienkowe i młodzieżowe. Znajdziemy tam także meble za pomocą których zaaranżujemy salon, jadalnię, przedpokój i sypialnie, ale także nasze biuro.

Oferta sklepu jest na tyle szeroka, że znajdziemy w niej różny przekrój stylów. Od eleganckich i klasycznych w stonowanych barwach, po bardziej nowoczesne, ale także meble w żywych barwach. Meblo Dom to nie tylko meble, ale także profesjonalna obsługa, która służy pomocą. Fachowa i miła obsługa w dużym stopniu przyczynia się do sukcesu firmy i gwarantuje zadowolenie klientów.