Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

KAM Kuchnie

KAM_MEBLE.jpg

Polska spółka Meblowa KAM produkująca szafki kuchenne powstała w 1991 roku, istniejąc na początku jako mały warsztat rzemieślniczy. Na przestrzeni lat, dzięki licznym inwestycjom, firma stała się podmiotem znanym w branży. Obecnie park maszynowy wraz z liniami produkcyjnymi zajmują obszar 4,5 ha i znajdują się w Milejewie koło Elbląga. Ostatnie lata to intensywny rozwój mający na celu zwiększenie mocy produkcyjnych i poszerzenie kolekcji o nowe modele mebli. Do tej pory zatrudnia ponad 150 osób, co czyni przedsiębiorstwo na tyle elastycznym, że może w pełni odpowiadać na zmienne potrzeb odbiorców. Pracownicy to nie wszystko, dlatego Spółka KAM stawia także na technologię. Dzięki maszynom nowej generacji sterowanych za pomocą komputera możliwa do osiągnięcia jest doskonała precyzja i bardzo wysoka jakość wykonania. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte przez spółkę na targach krajowych i międzynarodowych.

Celem przedsiębiorstwa jest produkcja mebli ergonomicznych, funkcjonalnych, a przy tym charakteryzujących się wysokimi walorach estetycznych. Meble są dostępne w stosunkowo niskiej cenie, tak aby za niewielkie pieniądze każdy mógł mieć wnętrza o których marzy.

Oferta firmy skupia się przede wszystkim na systemach kuchennych do samodzielnego montażu, ale posiada w ofercie także systemy wymagające pomocy ekipy montażowej. Zestawy zawierają szafki kuchenne, fronty kuchenne oraz blaty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Bardzo dużą popularnością cieszą się zestawy "KAMduo XL" oraz "Olivia Soft", które umożliwiają zabudowę kuchenną aż po sufit. Takie rozwiązanie pozwala na bardzo funkcjonalne zagospodarowanie nawet bardzo małych kuchni. Dodatkowo ciekawą opcją jest możliwość regulowania nóg szafek, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie wysokości blatu kuchennego do wzrostu domowników.

Każdego kto szuka mebli kuchennych w prostym wzornictwie, ale jednocześnie z bardzo praktycznymi rozwiązaniami, które niesamowicie ułatwią korzystanie z kuchni zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy KAM Kuchnie.