Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Unimebel

unimebel-baner.jpg

unimebel.jpg

Unimebel to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości mebli tapicerowanych oraz mebli z litego drewna. Firma została założona przez Jana Muchę w 1993 roku i jest obecnie marką dobrze rozpoznawalną na rynku. Misją Unimebel od początku było tworzenie mebli o najwyższym standardzie, które są trwałe i bezpieczne, a przy tym charakteryzują się ciekawą stylistyką i sposobem wykończenia. Meble tworzone są tak, aby mogły służyć kilku pokoleniom, dlatego do procesu produkcji zaangażowane są najnowocześniejsze technologie. Współpraca z renomowanymi producentami maszyn i urządzeń dla branży meblowej daje możliwość wykorzystywania nowinek technologicznych. Własny park maszynowy oraz tartak umożliwia przeprowadzenie całego procesu produkcyjnego bez udziału podwykonawców. Tak zorganizowana produkcja pozwala na zarządzanie jakością na każdym etapie prac i łatwiejszą eliminację ewentualnych wad.

Unimebel oferuje klientom dwie kolekcje mebli: Classic Line oraz Exclusive Line. W ofercie znajdują się meble wypoczynkowe: ekskluzywne sofy dwuosobowe i trzyosobowe, fotele, wersalki, narożniki i pufy, a także meble skrzyniowe z drewna, które idealnie sprawdzą się w jadalni, salonie, czy sypialni, nadając wnętrzom niesamowitego charakteru.

Na wysoką jakość produktów składa się wiele czynników m.in. materiały obiciowe. Unimebel wykorzystuje jedynie tkaniny posiadające odpowiednie certyfikaty. Dzięki temu spełniają one wszelkie wymagania związane z odpornością na przecieranie oraz na promienie słoneczne. Część tkanin posiada właściwości pozwalające na łatwe usuwanie zabrudzeń i utrzymanie mebli w czystości przez długi czas, czym zyskują uznanie klientów.

Dbałość o najmniejsze szczegóły oraz materiały najwyższej jakości sprawiają, że zwykły fotel lub kanapa może stać się główną ozdobą wnętrza. Pikowania oraz drewniane elementy to gustowne ozdoby foteli i wersalek, które nie tylko pięknie wyglądają, ale są także wygodne, umożliwiając komfortowy wypoczynek. Meble produkowane przez Unimebel to luksus i elegancja dostępna dla każdego.