Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Stolkar

kuchnie-studio-stolkar.jpg

logo-Stolkar-new.jpg

Fabryka mebli Stolkar funkcjonuje na rynku od 1989 roku i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją mebli. W asortymencie firmy znajdują się wysokiej jakości, starannie wykonane meble kuchenne oraz łazienkowe. Fabryka znajduje się w Brodnicy, a park maszynowy ma powierzchnię ponad 4000 m2. Firma Stolkar przywiązuje dużą uwagę do technologii stosowanych podczas produkcji. Nowoczesne technologie i nowe maszyny gwarantują najwyższą jakość oraz wysoką precyzję wykonania. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody m.in. wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbsa i Gazela Biznesu.

Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku sprawia, że firma doskonale umie rozpoznawać potrzeby swoich odbiorców, poprzez śledzenie aktualnych trendów panujących na rynku meblarskim.Meble Stolkar to połączenie wysokiej jakości z oryginalną stylistyką i wzornictwem. Wykorzystanie podczas procesu produkcji różnorodnych materiałów sprawia, że meble wpisują się w potrzeby szerokiego grona odbiorców. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Stolkar oferuje meble kuchenne i łazienkowe w wielu wariantach.

Meble kuchenne dostępne są w kilku opcjach takich jak: system STANDARD, STANDARD +, STANDARD + +, studio STOLKAR oraz system VERTIGO LINE. Szeroka oferta zawiera zarówno nowoczesne meble systemowe w niskiej cenie, jak i meble tworzone pod indywidulane wymagania klientów. Duży wybór frontów oraz blatów sprawia, że każdy zestaw może być wyjątkowy i niepowtarzalny. Szafki dostępne są w różnej formie – oferta obejmuje szafki wiszące, narożne, wysokie słupki oraz szafki do zabudowy AGD.

Firma Stolkar oferuje liczne kolekcje mebli łazienkowych. Różne konfiguracje zestawów sprawiają, że sprawdzą się idealnie w małych, jak i przestronnych pomieszczeniach. Stolkar to producent mebli oferujący funkcjonalne meble do nowoczesnych i klasycznych kuchni i łazienek, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą.