Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Helvetia

logoHelvetia25-czarno-pomaran-1024x475.jpg

helvetia.png

HM Helvetia Meble Wieruszów Sp. z o.o. stanowi część międzynarodowego holdingu meblowego - IMS Group, który ma siedzibę w Szwajcarii. Od ponad 20 lat Helvetia specjalizuje się głównie w produkcji zestawów sypialnianych, które stanowią 70% całej produkcji. Pozostałe 30% to meblościanki, szafy oraz małe meble. Firma stanowi jeden z największych producentów zestawów sypialnianych na rynku polskim. Meble powstają w halach produkcyjnych zajmujących łącznie powierzchnię aż 9500 m2, a gotowe produkty składowane są w nowoczesnym magazynie o powierzchni 6200 m2. Dzięki temu, że zakład posiada własne hale wystawiennicze istnieje możliwość organizacji targów domowych dla klientów. Za wysoką jakość produktów odpowiedzialni są wykwalifikowani pracownicy, których jest już ponad pół tysiąca oraz wciąż wprowadzane nowe technologie. Firma Helvetia sukcesywnie zwiększa wielkość sprzedaży, budując zaufanie klientów i znajomość marki, nie tylko w Polsce, ale i zagranicą, szczególnie na rynkach europejskich. Dostarcza meble już do 28 krajów.

Produkty firmy Helvetia cechuje wysoka jakość wykonania oraz solidność. Projektanci odpowiedzialni za wzornictwo bazują na najnowszych trendach i stylach obecnych na rynku meblarskim. W asortymencie znajdziemy pojemne duże szafy, komody i mniejsze szafki, które pozwolą na łatwe zaaranżowanie nawet małych pomieszczeń. Dzięki nowym meblom wnętrze nabierze nowego charakteru, a duży wybór opcji kolorystycznych pozwoli na dopasowanie produktów do kolorów ścian lub innych elementów obecnych w naszych wnętrzach. Klient ma ponadto szeroki wybór materiałów. W procesie produkcji stosowane są m.in. profile PCV, MDF, płyty wiórowe. Charakterystyczną cechą mebli Helvetia jest wykończenie o wysokim połysku, co nadaje meblom elegancji.

Wśród kolekcji firmy Helvetia warto zwrócić uwagę m.in. na meble w białym wykończeniu, które optycznie powiększają wnętrze, idealnie sprawdzając się tym samym w mniejszych wnętrzach. A dodatkowe dyskretne i oszczędne oświetlenie LED wbudowane w niektóre szafki stanowi nowoczesny element, który nie tylko ciekawie wygląda, ale także jest bardzo praktyczne.