Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Halex

halex_logo2015.jpg

Firma Halex działa na rynku już ponad 25 lat skupiając się na produkcji stołów, krzeseł i ław. Są to niezbędne elementy wyposażenia każdego wnętrza, dlatego warto zwrócić uwagę na ich ofertę. Produkcja odbywa się w nowoczesnym parku maszynowym zlokalizowanym w Elblągu, a produkty dostępne są w ponad 200 salonach na terenie całego kraju. Nowoczesne niemieckie i włoskie technologie wykorzystywane w procesie wytwarzania mebli gwarantują bardzo wysoką jakość produktów. Meble są solidnie wykonane, a przez to bardzo trwałe.

Długa historia firmy na polskim rynku powoduje, że przedsiębiorstwo ma olbrzymie doświadczenie, co pozwala na tworzenie wielu nowych projektów, kształtując tym samym nowe style i trendy w meblarstwie. Wśród mebli znajdziemy różne style, dlatego usatysfakcjonowani będą zarówno klienci stawiający na klasykę, jak i miłośnicy nowoczesnych kolekcji.

Nikt nie wyobraża sobie domu bez wygodnego stołu przy którym cała rodzina może zjeść spokojnie obiad, czy dużego stołu w salonie przy którym spędza się świąteczny czas. W zależności od potrzeb i własnych preferencji klient możne zdecydować się na produkty powstałe z litego drewna, w naturalnej okleinie, czy laminatu. Dla osób lubiących niestandardowe rozwiązania firma jako jedyna na rynku oferuje łączenie drewna dębowego z płytą akrylową.

Uzupełnieniem stołów są krzesła, które powinny być nie tylko wygodne, ale warto by miały także atrakcyjny wygląd. W asortymencie firmy Halex znajdują się modele tradycyjne, ale i nowoczesne, z oparciem drewnianym oraz tapicerowane. Spełnią one swoje funkcje w większości pomieszczeń, niezależnie czy to będzie kuchnia, salon, czy sypialnia. Ze względu na wysoką odporność oraz stosowane zabezpieczenia krzesła mogą stanowić element wyposażenia obiektów takich jak hotele, restauracje, czy bary. Dla mniejszych powierzchniowo pomieszczeń bardzo ciekawym rozwiązaniem są ławy, które w kilka chwil poprzez rozłożenie stają się pełnowymiarowym stołem. Dzięki temu stają się niezwykle funkcjonalnym meblem.