Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Lenart

LUNA2_aranz_NEW.jpg

logotyp-na-apli.jpg

LENART meble

Producent LENART meble działa na rynku od 1992 roku i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli twardych. Ich oferta obejmuje meble młodzieżowe, pokojowe, sypialne oraz komody, garderoby i biurka. Celem firmy jest tworzenie wysokiej jakości produktów, które sprawią, że wnętrza będą bardziej komfortowe i praktyczne dla użytkowników. Pomieszczenia mają być miejscem odpoczynku, a odpowiednio zaprojektowane meble są w takiej sytuacji elementem niezbędnym. Dzięki odpowiednio przystosowanej technologii producent może poszczycić się dbałością o środowisko naturalne, bez wpływu na obniżenie jakości mebli.

Niepowtarzalne wzornictwo i oryginalne rozwiązania to zasługa doświadczonych projektantów od których zaczyna się cały proces produkcji. Uwzględniając potrzeby rynku, jak i aktualne trendy tworzą projekty, które wpisują się w gusta szerokiego grona odbiorców. Zasięgiem firma obejmuje nie tylko rynek krajowy, ale także zagraniczny. Wsród klientów są obywatele Europy Zachodniej, głównie Niemcy, Wielka Brytania i Francja.

Dużą popularnością cieszą się meble modułowe obecne w ofercie LENART, które umożliwiają dopasowanie elementów nawet do najtrudniejszych poz względem aranżacyjnym pomieszczeń. Małe pokoje nie są już przeszkodą, aby mieć nowoczesne i wysokiej jakości meble.

Młodsi klienci także mają w czym wybierać. Pokoje młodzieżowe i dziecięce z produktami LENART na pewno nie będą nudne. Żywa kolorystyka i nowoczesne motywy sprawią, że meble zwracają uwagę nie tylko najmłodszych. Łóżka z pojemnymi szufladami na pościel, czy praktyczne biurka i pojemne szafy to elementy ułatwiające życie.

Komfortowe łóżka z klasycznymi, prostymi ramami to niezbędny element sypialni. Jeśli dodatkowo wyposażymy ją w pojemną szafę w modnym stylu otrzymamy idealną przestrzeń do odpoczynku.

LENART proponuje także meble do pokoju dziennego, które zachowane są w eleganckim stylu. Minimalizm łączy się z nieoczywistymi połączeniami kolorów. Stylowe witryny pozwolą natomiast na wyeksponowanie przedmiotów, które nadadzą wnętrzu pożądany charakter.