Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Layman

layman-logo.jpg

Zakład Meblowy Layman działa na polskim rynku już ponad 20 lat i w tym czasie zdobył duże doświadczenie w branży meblarskiej. Firma skupia się w szczególności na produkcji mebli pokojowych, kuchennych oraz systemowych. Firma Layman wciąż zdobywa uznanie szerokiego grona odbiorców, czego dowodem są przyznawane liczne nagrody i wyróżnienia. Layman to marka inwestująca zarówno w nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę, co ma bezpośredni wpływ na jakość produktów.

Znajdujące się w ofercie meble systemowe dają możliwość łatwego zagospodarowania przestrzeni. Ma to znaczenie głównie w mniejszych, trudno ustawnych pomieszczeniach. Klient dokonuje wyboru mebli, które są mu potrzebne, bez konieczności kupowania całego zestawu. Ostateczna aranżacja wnętrza zależy od jego pomysłu i kreatywności.Dużą popularnością cieszą się meble o prostych, geometrycznych wzorach i kształtach. Połyskujące fronty nadają ekskluzywnego i nowoczesnego wyglądu, a pojemne i dobrze rozlokowane półki decydują o funkcjonalności mebli. To wszystko klienci znajdą w zestawie Mebli Modułowych Briks. Dla zwolenników klasyki świetną propozycją będzie zestaw Eskadra, który jest odzwierciedleniem nieprzemijającego stylu. Ponadczasowe szklane witryny, czy metalowe wykończenia w kolorze starego złota to elementy, które dobrze spiszą się zarówno w salonie, jak i domowym gabinecie.

Znając potrzeby klientów Layman stworzyło także bogatą ofertę mebli kuchennych. Wśród nich znaleźć można kuchnie foliowane i lakierowane, laminowane i ramkowe, jak i kuchnie drewniane. Kuchnie foliowane i lakierowane dają możliwość kolorystycznego dopasowania mebli do wnętrza. Klienci mogą wybierać wśród ponad 200 kolorów kuchni lakierowanych. Dla osób szukających bardzo wytrzymałych materiałów dobrą opcją jest wybór kuchni laminowanej. Powstają one z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia laminatu dostępnego w bogatej palecie wzorów i kolorów. Ponadczasowe kuchnie drewniane zawsze cieszą się dużą popularnością, dlatego i one znalazły się w asortymencie firmy.

Kolekcje meblowe :