Firmy polskie i zagraniczne oferują bogaty wybór mebli kuchennych: stylizowanych, klasycznych, nowoczesnych, o bogatej kolorystyce. Projekt kuchni wcale nie musi być drogi!

 

Inspiracje zdjęcia mebli kuchennych

 

Szafki kuchenne dobieramy pod wymiar naszej kuchni . Najczęściej projekt mebli kuchennych wykonuje studio kuchenne , architekt wnętrz czy projektant , dobiera szafki blat roboczy do kuchni oraz zabudowę sprzętu kuchennego , bardzo popularnym rozwiązaniem jest też stworzenie mebli kuchennych z wyspą

Producenci mebli kuchennych w Polsce jak i Europie coraz częściej proponują swoim klientom meble w wielu kolorach i stylach oraz szereg akcesoriów kuchennych jak kosze cargo w szafkach kuchennych , organizery do szuflad na sztućce czy szafki pod zlew z koszami do segregacji śmieci

Szafki do kuchni producentów  są projektowane pod względem wysokości standardem szafek kuchennych jest wysokość 36cm , 58 cm , 72 cm i wysokie szafki do kuchni na 92 cm wysokości , szerokośc natomiast zazwyczaj od najmniejszych 15 cm do 100 cm Głębokość szafek stojących to zwykle od 45 do 55 cm. Oczywiście większość producentów mebli kuchennych pozwala na stworzenie własnych szafek kuchennych o niestandardowych wymiarach .

Elementy mebli kuchennych to głównie szafki składają się z korpusu który występuje w wielu kolorach jak np. dąb sonoma , biały , szary czy inne popularne obecnie kolory tych korpusów.
Frontów kuchennych wykonanych z płyty laminowanej , lakierowanych na wysoki połysk lub matowych , foliowanych drzwiczek mdf , drewnianych frontów czy najtrwalszych frontów kuchennych akrylowych . Dalej to cokoły kuchenne stopki do szafek kuchennych z regulacją oraz bardzo ważnych mających wpływ na użytkowanie blatów kuchennych .

Oczywiście zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji i dlatego jeśli tylko potrzebujecie !

- projekt mebli kuchennych

- aranżację szafek kuchennych

- pomoc przy doborze frontów do kuchni czy blatów

Czy macie po prostu pytania lub sugestie jesteśmy do waszej dyspozycji nasi pracownicy pomogą dobrać szafki kuchenne w naszym salonie mebli kuchennych w Rzeszowie lub online wycenią i zaaranżują Waszą kuchnię .