Solidne meble kuchenne tworzone z pasją

Filarem działalności firmy Stolkar są meble do kuchni. Wieloletnia działalność przedsiębiorstwa zaowocowała powstaniem szerokiej gamy solidnych mebli kuchennych. Klienci mogą wybrać od zupełnie prostych modeli, do tych najbardziej designerskich. Kuchnie Stolkar to z jednej strony klasyczne meble, z drugiej nowoczesne meble kuchenne. Produkty tworzone przez przedsiębiorstwo od zawsze dopasowywały się do trendów panujących w przemyśle meblarskim. Obecnie asortyment mebli kuchennych Stolkar to cztery flagowe produkty: 

 • System Standard

 • System Standard +

 • System Plus

 • System Vertigo Line 

Kuchnie Stolkar – meble do kuchni, o których marzysz 

Cztery produkty oferowane przez Stolkar to solidne meble kuchenne. Dowiedz się, co charakteryzuje każdy z systemów kuchni Stolkar

1. System Standard dla niedużych kuchni 

Kuchnie Stolkar System Standard sprawdzają się w kuchniach o niedużym metrażu. Klient ma okazję dokupić dodatkowe szafki, co pozwoli mu maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Można w dowolny sposób komponować zestawy. 

Meble kuchenne Stolkar System Standard można urozmaicić o szafki otwarte dowolnej szerokości (15-40 cm). Klient chcąc wzbogacić system o dodatkowy asortyment, może skorzystać z takich możliwości jak boki kończące, oświetlenie czy wypełnienie szuflad. 

 

2. System Standard + z możliwością własnego komponowania 

Meble kuchenne Stolkar typu System Standard + to systemowe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej kuchni. Klienci mogą wybierać spośród różnorodnych frontów i stworzyć własną wizję – bliską tradycji lub nowoczesnej odsłonie. Klasyka to fronty patynowe. Nowoczesność natomiast – fronty w połysku. 

Każdy zestaw może być absolutnie wyjątkowy na co pozwala różnorodność frontów oraz duży wybór szafek. Zadbano nie tylko o to, aby meble były ciekawe w formie, ale także atrakcyjne cenowo. 

3. System Plus o wyższym standardzie 

Meble do kuchni typu System Plus wyróżniają się podwyższonym standardem okuć. Meble kuchenne Stolkar System Plus to również duży wybór kolorystyki i wzornictwa frontów. To zestaw dla klientów, którzy cenią sobie wyższy standard mebli do kuchni

Kuchnie Stolkar odpowiadają aktualnie panującym na rynku trendom. Wyróżnić trzeba prostotę brył i modną kolorystykę. Fronty tych mebli posiadają specjalne nafrezowanie. Pozwala to na swobodne otwieranie szafek i półek bez konieczności montowania uchwytu. 

System ten pozwala na duży wybór kolorystyki jak i wzornictwa frontów wykonanych z:

 • płyty laminowanej,
 • płyty MDF,
 • folii połyskowej,
 • lakierów,
 • patyn
 • płyt luxe.

Meble kuchenne - frony z płyty laminowanej

 

 

System Plus wyróżnia podwyższony standard okuć meblowych. Szuflady typu metalbox, zapewniają podwyższoną wytrzymałość oraz stabilność szuflady, nóżki montażowe pozwalają precyzyjnie regulować ustawienie szafek, natomiast podnośniki pneumatyczne w szafkach okapowych ułatwiają dostęp do ich zawartości.

4. System Vertigo Line – piękno detali 

Szukasz mebli kuchennych, w których zadbano o detale? Doskonale. Firma Stolkar posiada w swojej ofercie meble do kuchni System Vertigo Line. To solidne meble kuchenne zaprojektowane tak, by praktycznie wypełniały przestrzeń. Meble te łączą w sobie prostotę oraz wygodę. Projektanci przy tym nie zapomnieli o ukazaniu piękna detali. 

W nowoczesnych meblach kuchennych typu Vertigo Line za minimalistycznym wzornictwem kryją się innowacyjne rozwiązania. Zastosowano szereg mechanizmów zaawansowanych technologicznie takich jak m. in.:

 • Aventos HF - podnośnik do frontów uchylno-składanych
 • Servo-Drive – automatyczne otwieranie frontu po jego delikatnym naciśnięciu
 • Tandembox – wszechstronny system do budowy szuflad
 • Orga-Line – organizacja wewnętrzna szuflad 

Szeroki asortyment mebli kuchennych Stolkar pozwoli Ci zrealizować marzenia o idealnie zaplanowanej kuchni. Zestawy gotowych mebli do kuchni w czterech wariantach, których szczegóły powyżej opisaliśmy, to ciekawa alternatywa dla jednego z najważniejszych pomieszczeń w waszych domach i mieszkaniach. Co je wyróżnia? Po pierwsze - ciekawa forma. Po drugie – atrakcyjna cena.