Dziecięcy czy młodzieżowy pokój to pomieszczenie wielofunkcyjne. Z jednej strony to pokój do nauki. Z drugiej, pokój do zabawy i przechowywania. Poza tym to także pokój do snu. Na kilku metrach kwadratowych trzeba zmieścić wszystkie związane z tymi funkcjami rzeczy. Jak to zrobić? Nie jest to łatwe. Urządzając pokój dziecka, warto wziąć pod uwagę zdanie osoby, która będzie w tym pokoju mieszkała.

 

Funkcjonalne meble młodzieżowe

 

Dzieci i młodzież marzą bardzo często o tym, aby ich pokój po prostu wyrażał ich osobowość. Może być on więc w taki sposób urządzony, że wyraża zainteresowania naszych pociech. Pokój dziecięcy lub młodzieżowy musi spełniać kilka funkcji:

- być wygodnym miejscem do nauki
- miejscem do przechowania dużej ilości rzeczy (dziecka, nie Twoich)
- być bezpiecznym miejscem do zabawy i realizacji siebie
- być odpowiednim miejscem do wypoczynku 

 

Czasem jest bardzo trudno osiągnąć to na małej powierzchni. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Wystarczy wybrać funkcjonalne meble młodzieżowe i odpowiednio je rozmieścić. 

 

Meble młodzieżowe w niewielkich pokojach 

 

W asortymencie Meble-Do.pl rodzice znajdą meble młodzieżowe dedykowane do małych pokoi. Ciekawym rozwiązaniem na zaoszczędzenie miejsca jest łóżko piętrowe z biurkiem. Meble młodzieżowe Unit Combi umożliwiają zaoszczędzenie dużej ilości miejsca.

umeblowanie pokoju dla dziecka

 

Funkcjonalnym meblem młodzieżowym jest również łóżko na wysokiej skrzyni, w której są duże szuflady oraz półki. Łóżka ze skrzynią znajdziesz w naszym sklepie w meblach młodzieżowych JOJO lub KOMI. Takie łóżko w pokoju dziecka pozwala nam zyskać dodatkowe schowki na rzeczy naszej pociechy.

umeblowanie pokoju dla dziecka

Meble młodzieżowe

W ofercie posiadamy także meble młodzieżowe Best, w których łóżka są nieco wyższe i mają większe szuflady. Decydując się na meble młodzieżowe Best, zyskujesz jeszcze więcej miejsca na rzeczy związane na przykład z rozrywką i sportem.

Meble młodzieżowe

W pokoju młodzieżowym nie może zabraknąć biurka służącego do nauki oraz rozrywki przy komputerze. Żaden pokój nie obędzie się też bez szaf i szafek, ale przydatne będą również komody. Tego rodzaju zestawy łączące funkcjonalność z estetyczną formą również można nabyć w naszym sklepie. Szczególnej uwadze polecamy zestawy mebli młodzieżowych Baltica, Bora, Flex, Geometri czy Grafi.

 

W dużych pokojach można puścić wodze fantazji i umieścić wiele innych przydatnych mebli młodzieżowych. Nastolatki zaczynają prowadzić życie towarzyskie, mogą chcieć zaprosić znajomych do swojego pokoju. Wówczas doskonale sprawdzi się dodatkowy stolik czy miejsce, przy którym można usiąść. Ciekawą propozycją są meble młodzieżowe Frame. Meble młodzieżowe 
Nieco starszej młodzieży polecamy zestawy mebli młodzieżowych Village. 

Meble młodzieżowe

 

 

 

Więcej inspiracji dotyczących młodzieżowych mebli oraz aranżacji pokoi znajdziesz w jednym z naszych działów. Wybierz z Twoim dzieckiem to, co dla niego najlepsze. 

Meble młodzieżowe