Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 28 8869

Producenci
  1. Layman
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

CAMPARI Layman

Kolekcja Campari to idealne rozwiązanie dla ludzi szukających nowoczesnego designu w prostej formie. To co wyróżnia tą kolekcje, to pozioma linia uchwytów aluminiowych w szafkach stojących. Szafki wiszące otwierają się bez zastosowania uchwytów. Sprawia to, że cała zabudowa wygląda na jednolitą płaską powierzchnie. Zestawiając taką
formę z frontami połyskowymi w kolorze białym jesteśmy w stanie optycznie powiększyć małą i bardzo nieustawną kuchnie, nadając jej przy tym nowoczesny charakter. Dzięki szerokiej gamie szafek nadstawkowych możemy maksymalnie wykorzystać przestrzeń zabudowując ją pod sam sufit.

Bogata kolekcja szafek

Dzięki możliwości dowolnego łączenia poszczególnych elementów łatwo można stworzyć kompletny zestaw zarówno do dużych, otwartych powierzchni, jak i do małych aneksów kuchennych. Kolekcja obejmuje różne typy frontów do wyboru, w tym fronty w połysku, macie oraz drewnopodobne. Dzięki temu w ramach jednej kolekcji można skomponować zestaw w całości stworzony z szafek z białymi frontami o wysokim połysku, ale także zestawy, gdzie dolne szafki mają fronty o wyglądzie drewna.

Bogata oferta szafek wchodzących w zestaw Campari oprócz szuflad i prostych szafek do przechowywania obejmuje także szafki z możliwością zamontowania zlewozmywaka, czy zabudowy piekarnika i zmywarki. Część szafek wyposażonych jest w witrynę ze szkłem piaskowym, które mogą być świetnym urozmaiceniem dla prostego wnętrza.

Akcesoria dopełnieniem mebli Campari

Kolekcja Campari to nie tylko meble, ale również funkcjonalne akcesoria, które będą idealnym wyposażeniem każdej kuchni. Wkłady na sztućce do szuflad, hamulce do drzwiczek i szuflad to tylko przykładowe elementy znajdujące się w ofercie naszego sklepu. Szuflady metalbox, regulowane nóżki, zawieszki szybkiego montażu, podnośniki gazowe, system cichego zamykania to tylko część nowoczesnych rozwiązań, które zostały zastosowane w meblach które Państwu proponujemy.

Wysoka jakość materiałów oraz dbałość producenta o każdy detal sprawia, że mogą Państwo cieszyć się pięknymi meblami przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu internetowego meble-do.pl.

CAMPARI KOLORY

Fronty z grupy I wykonane są z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV.
Fronty z grupy II wykonane są z płyty laminownej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem o grubości 2 mm.

CAMPARI Layman