Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

ORLANDO Salon Szafka wisząca oszklona TYP 14

1 586 zł 1 762 zł

Dostępność2 - 3 tygodnie

Oblicz wysokość raty

Informacje dodatkowe

EAN Nie
Waga 51.0000
Szerokość 123,5
Wysokość 40,8
Głębokość 35
Koszt transportu 120 zł (paleta)
Producenci Dekort
Najniższa cena z ostanich 30 dni 1585,80 zł
 

* Wymagane pola

1 586 zł 1 762 zł
Ilość:

ORLANDO Salon Szafka wisząca oszklona TYP 14

Szafka wisząca z 2 drzwiami przeszklonymi.

Meble wykonane z następujących materiałów:

- korpus: płyta wiórowa fornir dąb
- fronty: masyw dąb
- wykończenie: olej natura, olej bursztyn, olej bianco

Front i korpus gładki nie szczotkowany dla kolorów natura i bianco, szczotkowany dla koloru bursztyn, wieniec górny dąb masyw.

Meble fabrycznie zmontowane.

ORLANDO BIANCO

Jesteśmy zabiegani, w domu spędzamy niewiele czasu, ponieważ poświęcamy się pracy. Wracając do swojego mieszkania przeważnie zależy nam na tym, aby odpocząć. Ponadto przez cały dzień jesteśmy bombardowani wrażeniami, obrazami, stresem. Właśnie dlatego meble nowoczesne najczęściej posiadają minimalistyczny charakter.

ORLANDO BIANCO

ORLANDO BURSZTYN

Wiele osób podchodzi do kwestii dekoracji wnętrz na zasadzie „im mniej, tym lepiej”. Rzeczywiście, meble nowoczesne tego typu wprowadzają tak potrzebne poczucie uporządkowania domowej przestrzeni. Zapewniają zresztą ład nie tylko pod względem samego pierwszego wrażenia, ale faktycznie dają możliwości łatwego zachowania porządku w domu. Dzieje się tak, ponieważ często taki mebel pełni kilka funkcji. Inną ważną cechą, jaką posiadają nowoczesne meble jest wykorzystanie do ich produkcji najlepszej jakości materiałów, przy czym królują tu proste, nieprzetworzone surowce. Należy do nich chociażby drewno. Ponadto na uwagę zasługuje forma takich mebli. Zwykle posiadają budowę urzekającą prostotą. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na więcej szaleństwa z dodatkami w aranżacji wnętrza.

ORLANDO BURSZTYN

ORLANDO NATURA

Prezentujemy Państwu najnowszą naszą kolekcję mebli skrzyniowych. Kolekcja Orlando to nowoczesne meble do współczesnej jadalni oraz salonu. Masywne bryły mebli w fantastyczny sposób będą współgrać z wnętrzami o ciepłej i naturalnej kolorystyce. Współczesne meble to asortyment za pośrednictwem, którego można w szybki, łatwy,
a co najważniejsze estetyczny i funkcjonalny sposób zaaranżować każdą powierzchnię użytkową. W ofercie naszej znaleźć można zarówno pojedynczy asortyment jak i gotowe zestawy.

ORLANDO NATURA