Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

ORLANDO Salon Witryna niska 4 drzwiowa TYP 05

3 436 zł 3 818 zł

Dostępność2 - 3 tygodnie

Oblicz wysokość raty

Informacje dodatkowe

EAN Nie
Waga 90.0000
Szerokość 123,5
Wysokość 150
Głębokość 42
Koszt transportu 120 zł (paleta)
Producenci Dekort
Najniższa cena z ostanich 30 dni 3818 zł
 

* Wymagane pola

3 436 zł 3 818 zł
Ilość:

ORLANDO Salon Witryna niska 4 drzwiowa TYP 05

Witryna niska z 2 drzwiami szklanymi, za drzwiami po jednej półce szklanej. W części dolnej 2 drzwi pełnych, za drzwiami po 1 półce z płyty.

Możliwość zamontowania oświetlenia LED, opcja za dopłatą.

Oświetlenie LED składa się z następujących elementów:

- L20 - Układ zasilająco-sterujący sieciowy z wył. nożny, rozdzielacz 6 pkt
- 2 x L19 - Oświetlenie LED listwa Alu 380 mm

Meble wykonane z następujących materiałów:

- korpus: płyta wiórowa fornir dąb
- fronty: masyw dąb
- wykończenie: olej natura, olej bursztyn, olej bianco

Front i korpus gładki nie szczotkowany dla kolorów natura i bianco, szczotkowany dla koloru bursztyn, wieniec górny dąb masyw.

Meble fabrycznie zmontowane.

ORLANDO BIANCO

Jesteśmy zabiegani, w domu spędzamy niewiele czasu, ponieważ poświęcamy się pracy. Wracając do swojego mieszkania przeważnie zależy nam na tym, aby odpocząć. Ponadto przez cały dzień jesteśmy bombardowani wrażeniami, obrazami, stresem. Właśnie dlatego meble nowoczesne najczęściej posiadają minimalistyczny charakter.

ORLANDO BIANCO

ORLANDO BURSZTYN

Wiele osób podchodzi do kwestii dekoracji wnętrz na zasadzie „im mniej, tym lepiej”. Rzeczywiście, meble nowoczesne tego typu wprowadzają tak potrzebne poczucie uporządkowania domowej przestrzeni. Zapewniają zresztą ład nie tylko pod względem samego pierwszego wrażenia, ale faktycznie dają możliwości łatwego zachowania porządku w domu. Dzieje się tak, ponieważ często taki mebel pełni kilka funkcji. Inną ważną cechą, jaką posiadają nowoczesne meble jest wykorzystanie do ich produkcji najlepszej jakości materiałów, przy czym królują tu proste, nieprzetworzone surowce. Należy do nich chociażby drewno. Ponadto na uwagę zasługuje forma takich mebli. Zwykle posiadają budowę urzekającą prostotą. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na więcej szaleństwa z dodatkami w aranżacji wnętrza.

ORLANDO BURSZTYN

ORLANDO NATURA

Prezentujemy Państwu najnowszą naszą kolekcję mebli skrzyniowych. Kolekcja Orlando to nowoczesne meble do współczesnej jadalni oraz salonu. Masywne bryły mebli w fantastyczny sposób będą współgrać z wnętrzami o ciepłej i naturalnej kolorystyce. Współczesne meble to asortyment za pośrednictwem, którego można w szybki, łatwy,
a co najważniejsze estetyczny i funkcjonalny sposób zaaranżować każdą powierzchnię użytkową. W ofercie naszej znaleźć można zarówno pojedynczy asortyment jak i gotowe zestawy.

ORLANDO NATURA