Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

PORTO Salon Kredens TYP 45

6 377 zł

Dostępność2 - 3 tygodnie

Oblicz wysokość raty

Informacje dodatkowe

EAN Nie
Waga 124.0000
Szerokość 132,7
Wysokość 153
Głębokość 48
Koszt transportu 0 zł
Producenci Dekort
Najniższa cena z ostanich 30 dni 5270 zł
6 377 zł
Ilość:

PORTO Salon Kredens TYP 45

Kredens z 1 drzwiami przeszklonymi i 3 szufladami po lewej stronie. Za drzwiami półka szklana. Po prawej stronie drzwi pełne, za drzwiami 2 półki z płyty.

Możliwość zamontowania oświetlenia LED, opcja za dopłatą.

Oświetlenie LED składa się z następujących elementów:

- L20 - Układ zasilająco-sterujący sieciowy z wył. nożny, rozdzielacz 6 pkt
- 1 x L21 - Oświetlenie LED Dojo - 3D Clip (klips)

Meble wykonane z następujących materiałów:

- korpus: masyw dąb mikrowczepy
- fronty: masyw dąb
- wykończenie: olej natura

Front i korpus gładki nie szczotkowany.

Wysokość nóżek 11cm

Meble fabrycznie zmontowane.

Urlop w domu. Z pełnymi wdzięku szafkami PORTO poczują Państwo śródziemnomorski powiew w swoim salonie. To, że drewno masywne wspaniale harmonizuje z domowym akcentem, dowodzą różne jednostki funkcyjne PORTO.

Charakterystyczny wzór, wyważone proporcje, gładkie powierzchnie: to jest PORTO. Od stołu jadalnego po witrynę, dzięki najlepszej ręcznej obróbce, meble te gwarantują
najwyższą jakość i funkcjonalny komfort. Na życzenie klienta możemy dostarczyć także: Ufo-Spot, które nastrojowo uwydatnią piękne detale.

Tak smakuje lato. PORTO zaprasza do towarzyskich spotkań przy stole. Stół jadalny występuje w różnych wielkościach do maksymalnej długości 210 cm. Idealne dla 8 gości. Pozwolą Państwo nacieszyć oczy swoim gościom: na całej długości gładka powierzchnia masywnego drewna dębowego nabiera szczególnej wartości. Sideboard i lustro
udoskonalają śródziemnomorską atmosferę.

Sideboard i Highboards, witryny PORTO obejmują cały rząd pojedynczych mebli o pięknej formie, które oferują najlepszą przestrzeń widokową i do ustawienia. Obojętnie czy schowane za drewnianymi frontami, czy widoczne zza szkła. Indywidualne urządzenie dla mieszkania i spożywania posiłków. Różne akcenty pięknie uzupełniają Państwa obecne umeblowanie.

PORTO DEKORT