Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

PORTO Salon Lustro prostokątne TYP 80

1 351 zł 1 501 zł

Dostępność2 - 3 tygodnie

Oblicz wysokość raty
Ilość:

Informacje dodatkowe

EAN Nie
Waga 51.0000
Szerokość 169
Wysokość 75,9
Głębokość 5,1
Koszt transportu 120 zł (paleta)
Producenci Dekort
Najniższa cena z ostanich 30 dni 1364 zł

PORTO Salon Lustro prostokątne TYP 80

Lustro prostokątne w dębowej ramie

Meble wykonane z następujących materiałów:

- korpus: masyw dąb mikrowczepy
- fronty: masyw dąb
- wykończenie: olej natura

Front i korpus gładki nie szczotkowany.

Urlop w domu. Z pełnymi wdzięku szafkami PORTO poczują Państwo śródziemnomorski powiew w swoim salonie. To, że drewno masywne wspaniale harmonizuje z domowym akcentem, dowodzą różne jednostki funkcyjne PORTO.

Charakterystyczny wzór, wyważone proporcje, gładkie powierzchnie: to jest PORTO. Od stołu jadalnego po witrynę, dzięki najlepszej ręcznej obróbce, meble te gwarantują
najwyższą jakość i funkcjonalny komfort. Na życzenie klienta możemy dostarczyć także: Ufo-Spot, które nastrojowo uwydatnią piękne detale.

Tak smakuje lato. PORTO zaprasza do towarzyskich spotkań przy stole. Stół jadalny występuje w różnych wielkościach do maksymalnej długości 210 cm. Idealne dla 8 gości. Pozwolą Państwo nacieszyć oczy swoim gościom: na całej długości gładka powierzchnia masywnego drewna dębowego nabiera szczególnej wartości. Sideboard i lustro
udoskonalają śródziemnomorską atmosferę.

Sideboard i Highboards, witryny PORTO obejmują cały rząd pojedynczych mebli o pięknej formie, które oferują najlepszą przestrzeń widokową i do ustawienia. Obojętnie czy schowane za drewnianymi frontami, czy widoczne zza szkła. Indywidualne urządzenie dla mieszkania i spożywania posiłków. Różne akcenty pięknie uzupełniają Państwa obecne umeblowanie.

PORTO DEKORT