Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

PORTO Salon Szafka RTV TYP 25

4 886 zł

Dostępność2 - 3 tygodnie

Oblicz wysokość raty
Ilość:

Informacje dodatkowe

EAN Nie
Waga 118.0000
Szerokość 212,4
Wysokość 64
Głębokość 48
Koszt transportu 0 zł
Producenci Dekort
Najniższa cena z ostanich 30 dni 4038 zł

PORTO Salon Szafka RTV TYP 25

Szafka RTV z 2 głebokimi szufladami po bokach, w części środkowej wneka na sprzęt oraz płytka szuflada.

Meble wykonane z następujących materiałów:

- korpus: masyw dąb mikrowczepy
- fronty: masyw dąb
- wykończenie: olej natura

Front i korpus gładki nie szczotkowany.

Meble fabrycznie zmontowane.

Urlop w domu. Z pełnymi wdzięku szafkami PORTO poczują Państwo śródziemnomorski powiew w swoim salonie. To, że drewno masywne wspaniale harmonizuje z domowym akcentem, dowodzą różne jednostki funkcyjne PORTO.

Charakterystyczny wzór, wyważone proporcje, gładkie powierzchnie: to jest PORTO. Od stołu jadalnego po witrynę, dzięki najlepszej ręcznej obróbce, meble te gwarantują
najwyższą jakość i funkcjonalny komfort. Na życzenie klienta możemy dostarczyć także: Ufo-Spot, które nastrojowo uwydatnią piękne detale.

Tak smakuje lato. PORTO zaprasza do towarzyskich spotkań przy stole. Stół jadalny występuje w różnych wielkościach do maksymalnej długości 210 cm. Idealne dla 8 gości. Pozwolą Państwo nacieszyć oczy swoim gościom: na całej długości gładka powierzchnia masywnego drewna dębowego nabiera szczególnej wartości. Sideboard i lustro
udoskonalają śródziemnomorską atmosferę.

Sideboard i Highboards, witryny PORTO obejmują cały rząd pojedynczych mebli o pięknej formie, które oferują najlepszą przestrzeń widokową i do ustawienia. Obojętnie czy schowane za drewnianymi frontami, czy widoczne zza szkła. Indywidualne urządzenie dla mieszkania i spożywania posiłków. Różne akcenty pięknie uzupełniają Państwa obecne umeblowanie.

PORTO DEKORT