Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Aktualności

Jaki rodzaj stołu wybrać do małej kuchni?

Kuchnia to nie tylko pomieszczenie w którym przygotowujemy i spożywamy posiłki ale też pomieszczenie spotkań rodzinnych to tu dyskutujemy przy porannej kawie .

Dlatego centralnym meblem w kuchni oprócz szafek i blatu kuchennego staje się stół .

Zarówno stół jak i krzesła muszą być nie tylko wygodne, ale przede wszystkim funkcjonalne, nie mogą także ograniczać przestrzeni kuchennej.

Read More
| Wysłane przez Michał Piwoński

Salon jest wizytówką i zarazem sercem każdego domu. To właśnie w nim możemy dać upust słynnej staropolskiej gościnności przyjmując znajomych, rodzinę i przyjaciół. To właśnie tutaj domownicy przebywają najczęściej oglądając telewizję, czy tocząc rodzinne rozmowy.

Read More
| Wysłane przez Sylwester Kowal

Kuchnie Stolkar cieszą się nie słabnącą sławą od ponad 25 lat. Doświadczenie firmy to najlepsza gwarancja wyjątkowego standardu mebli kuchennych Stolkar.

Read More
| Wysłane przez Sylwester Kowal

Posiadanie w domu pupila wiąże się z nieustającym zostawianiem przez niego sierści na sofie, fotelu lub innych miejscach, na których wypoczywamy. Aby w szybki sposób pozbyć się niechcianych włosów...

Read More
| Wysłane przez Michał Piwoński

Usuwanie naklejek z mebli

06.11.2015 16:24

Na pewno każdy z Was posiada meble z dzieciństwa całe obklejone naklejkami. Niektóre z nich nie schodzą. Jest na to jednak prosty sposób. Na naklejki, które chcemy usunąć równomiernie nanosimy warstwę majonezu lub oleju. Najlepiej zostawić go na 30 min, aby tłuszcz mógł w nią dobrze wsiąknąć. Na końcu usuwamy je za pomocą szpatułki lub skrobaczki samochodowej.

Read More
| Wysłane przez Michał Piwoński