Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 25 5144

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

ALINA Folia PREMIUM LINE

PREMIUM LINE

Kuchnia Alina Folia to synonim angielskiego stylu w najlepszym wydaniu. Takie klasyczne meble do kuchni nigdy nie wyjdą z mody! Alinę Folia wyróżnia doskonałość proporcji oraz perfekcyjne elementy wykończenia.

Cechy produktu:

  • Piękne elementy wykończenia
  • Szafki górne różne wysokości do wyboru: 360, 560, 720, 920 mm
  • Klasyczny, ponadczasowy design

PREMIUM LINE jest to system mebli kuchennych opracowany z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych rozwiązań i ciekawego wzornictwa w atrakcyjnej cenie. PREMIUM LINE to nasza odpowiedź na Twoje marzenia o idealnej kuchni...

CICHY DOMYK ZAWIASY

CISZA W KUCHNI - Zawiasy oraz szuflady wyposażone w system cichego zamykania gwarantują delikatne zamykanie i otwieranie frontów.

NÓŻKI

DLA MAŁYCH I DUŻYCH - Nóżki z możliwością regulacji pozwalają na stabilne ustawienie mebla nawet na nierównej powierzchni. Nóżki dostępne w 2 wysokościach (100 mm, 150 mm).

DOPASOWANIE

IDEALNIE DOPASOWANA - Duży wybór szafek sprawia, że Twoja kuchnia stanie się miejscem funkcjonalnym i dopasowanym do danej przestrzeni. Mamy dla Państwa do wyboru ponad 240 szafek, które na pewno pomogą stworzyć wymarzony układ kuchni.

BLATY

OSTATNI SZLIF - Blaty robocze są ostatnim elementem dobieranym do zabudowy kuchennej, scalającym i podkreślającym klimat pomieszczenia. Do Państwa dyspozycji oddajemy 15 dekorów blatów, dostępnych w różnych szerokościach oraz 2 wysokośćciach – 28 mm, 38 mm.

ALINA Folia PREMIUM LINE