Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 25 3994

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

POLA PREMIUM LINE

PREMIUM LINE

Meble kuchenne Pola to styl doskonale wpisujący się w aktualne trendy wzornicze, dzięki kompozycji dużych gładkich powierzchni oraz prostych brył. Uniwersalny design mebli do kuchni Pola można dopasować do każdej przestrzeni mniejszej i większej oraz do kuchni w układzie zamkniętym, jak i otwartym.

Jeśli chcesz optymalnie wykorzystać całą przestrzeń i rozważasz kuchnię na wymiar, zestaw mebli kuchennych Pola będzie rozwiązaniem idealnym. Kolekcja ta, dzięki niezwykle różnorodnej i szerokiej palecie dostępnych rozwiązań, obejmujących aż 250 różnych brył szafek kuchennych górnych i dolnych, umożliwia perfekcyjną personalizację zabudowy meblowej. I to zarówno pod względem wymiarów i wykorzystania przestrzeni, jak też ze względów estetycznych.

Ale po kolei. Meble kuchenne Pola umożliwiają stworzenie na przykład bardzo ciekawej i chętnie obecnie wybieranej zabudowy dwupoziomowej. Niższy poziom szafek górnych jest w niej nieco płytszy (28,8 cm), zaś wyższy – głębszy (56 cm). W takich wymiarach dostępne są zarówno korpusy szafek prostych, jak też szafki narożne. Rozwiązanie to pozwala – z jednej strony uzyskać dość dużą przestrzeń przechowywania zlokalizowaną tuż pod sufitem (a warto pamiętać, że w tradycyjnych zabudowach meblowych miejsce to zazwyczaj jest niewykorzystane wcale), a z drugiej – zagwarantować lepszy komfort pracy na blatach roboczych umieszczonych poniżej. Oczywiście meble kuchenne Pola, równie dobrze wyglądać będą jako standardowa zabudowa kuchenna. Tu do wyboru mamy szafki kuchenne górne w wysokości tradycyjnej – 56 i 72 cm lub większej niż standard – 92 a nawet 127 cm.

W ramach kolekcji kuchni Pola do wyboru mamy również kilka szafek kuchennych wysokich. Te coraz popularniejsze “słupki do zabudowy” bywają alternatywą tradycyjnej spiżarni. Zmieścić mogą lodówkę, piekarnik i kuchenkę mikrofalową, albo pakowne spiżarki, w których bez trudu schowamy wszystkie potrzebne zapasy.

Cała kolekcja mebli kuchennych Pola dostępna jest w szerokiej palecie kolorystycznej, dzięki czemu bez trudu można ją dopasować do aranżacji innych wnętrz w domu lub mieszkaniu. Jej minimalistyczne wzornictwo spodoba się miłośnikom kuchni nowoczesnych, ale na wskroś funkcjonalnych i komfortowych.

Lakierowane fronty w kuchni Pola wykonano z płyt MDF o grubości 19 mm. Dostępne w wykończeniu na wysoki połysk lub w subtelnym macie fronty o prostych krawędziach, zapewniają ogromną swobodę aranżacji. Fronty lakierowane kuchni Pola dostępne są w 19 wersjach kolorystycznych. Wśród dostępnych barw znajdują się m.in. biel, czerń, cała paleta modnych szarości, ale również najmodniejsze w tym sezonie zieleń, granat i głęboki czekoladowy brąz.

Co ciekawe, możemy tworzyć wyszukane projekty kuchni, łącząc lakierowane fronty kuchenne Pola z bardziej ekonomicznymi, ale równie interesującymi frontami z płyty laminowanej o grubości 18 mm z kolekcji mebli kuchennych Oliwia.

PREMIUM LINE jest to system mebli kuchennych opracowany z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych rozwiązań i ciekawego wzornictwa w atrakcyjnej cenie. PREMIUM LINE to nasza odpowiedź na Twoje marzenia o idealnej kuchni...

CICHY DOMYK ZAWIASY

CISZA W KUCHNI - Zawiasy oraz szuflady wyposażone w system cichego zamykania gwarantują delikatne zamykanie i otwieranie frontów.

NÓŻKI

DLA MAŁYCH I DUŻYCH - Nóżki z możliwością regulacji pozwalają na stabilne ustawienie mebla nawet na nierównej powierzchni. Nóżki dostępne w 2 wysokościach (100 mm, 150 mm).

DOPASOWANIE

IDEALNIE DOPASOWANA - Duży wybór szafek sprawia, że Twoja kuchnia stanie się miejscem funkcjonalnym i dopasowanym do danej przestrzeni. Mamy dla Państwa do wyboru ponad 240 szafek, które na pewno pomogą stworzyć wymarzony układ kuchni.

BLATY

OSTATNI SZLIF - Blaty robocze są ostatnim elementem dobieranym do zabudowy kuchennej, scalającym i podkreślającym klimat pomieszczenia. Do Państwa dyspozycji oddajemy 15 dekorów blatów, dostępnych w różnych szerokościach oraz 2 wysokośćciach – 28 mm, 38 mm.

POLA PREMIUM LINE

POLA PREMIUM LINE