Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 25 3822

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

DAFNE Folia PREMIUM LINE

Kolekcja DAFNE firmy STOLKAR

PREMIUM LINE

Kuchnia nowoczesna nie musi być minimalistyczna czy industrialna. Może być również elegancka i szykowna. Jeśli zależy Wam, by Wasze wnętrza były zgodne z najnowszymi trendami wzorniczymi, ale wcale nie macie ochoty rezygnować z klasycznych, ponadczasowych rozwiązań, wówczas meble kuchenne Dafne to wybór idealny.

Meble kuchenne Dafne

Pochodząca z Premium Line kuchnia Dafne zaskakuje prostą, geometryczną linią zabudowy, która wyśmienicie koresponduje z odważnymi barwami (aż 6 wariantów)  i… najnowszymi kształtami frontów wykonanych z foliowanej płyty MDF. Delikatny frez wokół ich krawędzi nadaje im uroku retro, charakterystycznego dla modnych obecnie wnętrz w stylu lat 60-tych. Uzupełnieniem są odpowiednio profilowane uchwyty w odcieniu ognistej miedzi, które domykają kompozycję.

Decydując się na Dafne otrzymacie meble bardzo funkcjonalne. System składa się bowiem z kilkudziesięciu brył w wielu rozmiarach, które pozwolą stworzyć zabudowę kuchenną w różnych konfiguracjach. Dzięki temu bez trudu dostosujecie ją do wyjątkowych kształtów Waszej kuchni. Marzycie o wyspie albo półwyspie? Z kolekcją mebli kuchennych Dafne to nie problem.

Ale to nie wszystko. W meblach kuchennych Dafne zastosowano szereg rozwiązań zwiększających jej walory użytkowe – choćby zawiasy z cichym domykiem i miękkim dociągiem w standardzie. Uwagę warto zwrócić na systemy cargo, w których można przechowywać np. wysokie butelki czy pojemniki z kawą i herbatą, a także szuflady z pełnym wysuwem w kilku wysokościach. W tych płytkich warto schować drobne akcesoria czy przyprawy, a zaś w tych głębszych – choćby zastawę czy garnki. Z kolei pojemniki do segregacji odpadów ułatwią dzielenie śmieci na frakcje. Na uwagę zasługują również szafki górne ułożone w dwóch rzędach. Pozwalają one w pełni wykorzystać przestrzeń przechowywania – nawet tę pod samym sufitem. Specjalne podnośniki frontów górnych ułatwią ich uchylenie i dostęp do produktów. Tego typu górna zabudowa pasuje zwłaszcza do aneksu kuchennego, gdyż – oprócz optymalnego zagospodarowania przestrzeni, pozwala estetycznie zakończyć aranżację.

DAFNE FRONTY

PREMIUM LINE jest to system mebli kuchennych opracowany z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych rozwiązań i ciekawego wzornictwa w atrakcyjnej cenie. PREMIUM LINE to nasza odpowiedź na Twoje marzenia o idealnej kuchni...

CICHY DOMYK ZAWIASY

CISZA W KUCHNI - Zawiasy oraz szuflady wyposażone w system cichego zamykania gwarantują delikatne zamykanie i otwieranie frontów.

NÓŻKI

DLA MAŁYCH I DUŻYCH - Nóżki z możliwością regulacji pozwalają na stabilne ustawienie mebla nawet na nierównej powierzchni. Nóżki dostępne w 2 wysokościach (100 mm, 150 mm).

DOPASOWANIE

IDEALNIE DOPASOWANA - Duży wybór szafek sprawia, że Twoja kuchnia stanie się miejscem funkcjonalnym i dopasowanym do danej przestrzeni. Mamy dla Państwa do wyboru ponad 240 szafek, które na pewno pomogą stworzyć wymarzony układ kuchni.

BLATY

OSTATNI SZLIF - Blaty robocze są ostatnim elementem dobieranym do zabudowy kuchennej, scalającym i podkreślającym klimat pomieszczenia. Do Państwa dyspozycji oddajemy 15 dekorów blatów, dostępnych w różnych szerokościach oraz 2 wysokośćciach – 28 mm, 38 mm.

DAFNE Folia PREMIUM LINE