Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 19 2996

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

GOYA STUDIO STOLKAR

Kolekcja mebli kuchennych Goya to propozycja, która sprawdzi się przede wszystkim w nowoczesnych kuchniach. Meble mają prostą, geometryczną formę, ale szczególną uwagę zwracają lakierowane fronty, zróżnicowana faktura powierzchni frontów oraz oryginalny uchwyt z czarnego szkła.

Stylowy design

Meble do kuchni Goya od firmy Stolkar to niepowtarzalny i stylowy design oparty na ciekawych połączeniach. Jasne szafki z połyskującymi frontami doskonale łączą się z ciemnymi, intensywnymi barwami o wykończeniu mat velvet. Fronty występują w bogatej kolorystyce. Dodatkowo dostępne są ich różne wykończenia od matu, poprzez velvet mat, kończąc na wysokim połysku. Dzięki temu klient może wybrać ciekawe połączenia tworząc oryginalną kuchnię.

Połyskujące fronty mebli idealnie sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach, które zyskają dzięki nim więcej przestronności. Kuchnia Goya to dobry wybór do nowoczesnego aneksu kuchennego we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym, ale także minimalistycznym. Sprawdzi się również jako aranżacja przestrzeni w loftach i studiach.

Wysoka jakość i bogactwo modeli

Meble kuchenne Goya to duży wybór poszczególnych szafek. Klient dowolnie może łączyć je ze sobą tworząc kuchnię dopasowaną do własnych potrzeb i oczekiwań. Wśród szafek z tej kolekcji znajdują się zarówno modele otwarte, jak i zamknięte. Ciekawym urozmaiceniem wyglądu kuchni są także szafki z przeszklonymi drzwiczkami.

Nowoczesna propozycja firmy Stolkar wyposażona jest w szereg funkcjonalnych rozwiązań. Ciekawym rozwiązaniem są nowoczesne kosze cargo zamontowane w mniejszych szafkach, które umożliwiają łatwe i wygodne zagospodarowanie przestrzeni wewnątrz. Większość półek jest regulowana co daje możliwość dostosowania przestrzeni wewnątrz w zależności od tego co chcemy w niej przechowywać.

Wszystkie szafki zostały wyposażone w zawiasy TYTANIUM w stylu Italian, które cechują się wysoką trwałością. W szafkach okapowych użyto natomiast podnośniki pneumatyczne, które znacznie podnoszą komfort użytkowania szafek.

Meble Goya to propozycja mebli o wysokiej jakości oraz funkcjonalności, dlatego mamy pewność że sprawdzą się nawet w przypadku bardzo wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się także z pozostałą ofertą mebli dostępnych w sklepie meble-do.pl.

 

GOYA STUDIO STOLKAR