Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 7 8596

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

KUCHNIA PATYNA Stolkar

Meble kuchenne firmy Stolkar występują w wielu kolekcajch. W tej kategorii prezentujemy Państwu meble do kuchni z serii Patyna, która obejmuje kolekcje takie jak:

ALINA PATYNA

Kolekcja Alina Patyna to kwintesencja klasycznego piękna, która spodoba się zwolennikom klasycznych rozwiązań. Na pierwszy rzut oka wzrok przyciągają stylowe żłobienia na frontach szafek oraz stylowe wykończenie górnej części mebli. Ciemny kolor wprowadza wrażenie ciepła i przytulności, o której marzymy urządzając wnętrza. Meble kuchenne Alina Patyna to także funkcjonalne rozwiązania, które maksymalnie ułatwiają korzystanie z nich.

ALINA PATYNA 

AMELIA PATYNA

Kolekcja Mebli Amelia patyna przenosi nas w klimat słonecznej i ciepłej Prowansji, wypełnionej lawendową wonią. Jest to najlepszy wybór dla osób, które szukają jasnych, klimatycznych mebli. Szafki uzupełnione eleganckimi ceramicznymi uchwytami oraz ażurowymi frontami wyglądają niezwykle estetycznie i lekko. Meble kuchenne Amelia dopełnione stylowymi dekoracjami stworzą oryginalne i zawsze moden wnętrze.

AMELIA PATYNA

KUCHNIA PATYNA Stolkar