Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 25 11813

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

MONIUSZKO PREMIUM LINE

PREMIUM LINE

MONIUSZKO

Meble kuchenne Moniuszko to połączenie nowoczesności z klasyką. Perfekcyjne wykończenie każdego detalu, modna kolorystyka i elegancka forma wpisuje się w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Bogaty wybór szafek daje ogromne możliwości indywidualnej zabudowy. Kuchnia charakteryzuje się prostymi, delikatnie frezowanymi frontami, wykonanymi z płyty MDF, pokrytej eleganckim i wytrzymałym lakierem. Duży wybór kolorów zarówno w wysokim połysku jak i matowych pozwala skomponować zestaw kuchenny w nowowczesnym jak i klasycznym stylu. Szeroki wybór uchwytów daje wiele możliwości nawet najbardziej wybrednym Klientom.

PREMIUM LINE jest to system mebli kuchennych opracowany z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych rozwiązań i ciekawego wzornictwa w atrakcyjnej cenie. PREMIUM LINE to nasza odpowiedź na Twoje marzenia o idealnej kuchni...

CICHY DOMYK ZAWIASY

CISZA W KUCHNI - Zawiasy oraz szuflady wyposażone w system cichego zamykania gwarantują delikatne zamykanie i otwieranie frontów.

NÓŻKI

DLA MAŁYCH I DUŻYCH - Nóżki z możliwością regulacji pozwalają na stabilne ustawienie mebla nawet na nierównej powierzchni. Nóżki dostępne w 2 wysokościach (100 mm, 150 mm).

DOPASOWANIE

IDEALNIE DOPASOWANA - Duży wybór szafek sprawia, że Twoja kuchnia stanie się miejscem funkcjonalnym i dopasowanym do danej przestrzeni. Mamy dla Państwa do wyboru ponad 240 szafek, które na pewno pomogą
stworzyć wymarzony układ kuchni.

BLATY

OSTATNI SZLIF - Blaty robocze są ostatnim elementem dobieranym do zabudowy kuchennej, scalającym i podkreślającym klimat pomieszczenia. Do Państwa dyspozycji oddajemy 15 dekorów blatów, dostępnych w różnych szerokościach oraz 2 wysokośćciach – 28 mm, 38 mm.

MONIUSZKO PREMIUM LINE