Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

TORINO witryna 1d1w lewa biały połysk / dąb nawarra

799 zł

Dostępność2 - 3 tygodnie

Oblicz wysokość raty

Informacje dodatkowe

EAN Nie
Waga 51.0000
Wysokość 200
Głębokość 38
Szerokość 53,5
Koszt transportu 120 zł (paleta)
Producenci Mebelbos
Najniższa cena z ostanich 30 dni N/D
 
799 zł
Ilość:

TORINO witryna 1d1w lewa biały połysk / dąb nawarra

Frezowania na frontachw gustowyny sposób zastępują tradycyjne uchwyty.

Fronty płyta MDF , blat płyta meblowa +listwa MDF.

Dekoracyjnego efektu dodaje opcjonalne oświetlenie.Strefa witrynowe przeszklone z dwóch stron bryły zachowane są w nieregularnej,asymetrycznej lini.

TORINO

biały połysk / dąb nawarra

Lśniąca biel mebli stanowi doskonałą bazę do aranżacji salonu i świadczy o szlachetności kolekcji..

Kolekcja Torino zapewne zachwyci miłośników nowoczesnych rozwiązań, oryginalnych wnętrz i nowatorskich pomysłów! Cechą charakterystyczną tych mebli jest asymetryczność, która wyróżnia je na tle pozostałych kolekcji. Nietypowa struktura została podkreślona przez podświetlone elementy w odcieniu ciepłego dębu nawarro oraz strefy witrynowe przeszklone z dwóch stron, które dodatkowo zachowane są w nieregularnej i asymetrycznej kompozycji. Na estetyce i ciekawych dodatkach zalety kolekcji Torino się nie kończą. Meble dzięki formie oraz przemyślanemu projektowi spełniają swoje wszystkie podstawowe funkcje, którymi charakteryzują się meble wygodne w użytkowaniu: są pakowne, łatwe w aranżacji i przeznaczone do niemal każdego nowoczesnego pokoju dziennego!
http://b2b.mebelbos.pl/Handlers/BosImagesHandler.ashx?imgId=50965&imgCompression=0&imgType=jpg&imgLanguageId=1&imgWidth=1200&imgHeight=800